Ödeme, Kargo ve Teslimat 

 

Ödememi Hangi Şekillerde Yapabilirim?

www.piadea.com’da ödeme işleminizi kredi kartı, banka kartı, havale ya da kapıda nakit ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kargo Ücretiniz Ne Kadar?

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti 30 TL’dir. Sipariş sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Siparişiniz sisteme "beklemede" olarak düştükten sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmî tatil günleri hariçtir.

 

Siparişim Hangi Kargo Şirketi ile Gönderilecek?

Siparişlerinizi yurtiçi kargo ile tarafınıza gönderiyoruz. Kargo firmalarında yoğunluğu göz önünde bulundurarak, farklı kargo şirketleri ile gönderim de sağlanabilmektedir.

 

Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek?

Siparişiniz yurtiçi kargo tarafından 10:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 

Siparişi Farklı Bir Adrese, Faturayı Farklı Bir Adrese Gönderebilir Miyim?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, faturasıyla birlikte gönderilmektedir. Faturasız kargo çıkışı yapılmamaktadır.

 

İade Kargosu İçin Ücret Ödeyecek Miyim?

Anlaşmalı olduğumuz “Yurtiçi Kargo’’yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

 

Siparişimin Teslimat Adresini Nasıl Değiştirebilirim?

"sipariş adresinizi "hesabım" sayfasında bulunan "adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "yeni adres ekle" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak çıkacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik hesabım sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişi etkiler.

 

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz www.piadea.com deposuna geri döner.

 

Yurtdışına Teslimatınız Var Mı? 

www.piadea.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR